محل تبلیغات شما

یادت باشه حتی اگه شب عروسیت بود و فهمیدیاشتباه کردی یه تاکسی بگیر و برگرد خونه گوشیت رو خاموش کن و بگیر بخواب هیچ کسی وهیچ چیزی ارزش اینو نداره که تو خودتو بخاطر ناراحت کنی و زندگیت رو غم برداره , کسی بدون تو نمیمیره تو هم برای نبود کسی نمیر چون آخرش میمیری

کسایی رو که یه زمانی نمیشناختی و یه مدت اومدنتو زندگیت ممکنه دل کندن ازشون اولش سخت باشه اما فراموش کردن آدما خیلی سریع تر وراحت تر از آشنا شدن و صمیمی شدن با اونهاست ؛ ممکنه چند ماه بگذره تا تو بتونی باکسی احساس صمیمیت کنی ولی کافیه که یه رفتار ازش ببینی یا یه حرف ازش بشنوی کهباعث بشه ازش بیزار بشی و حالت ازش بهم بخوره واسه همین به تنها کسایی که باید فکرکنی اونهایی هستن که هنوز ازشون رنجیده نشدی , بزار رنجشت به غیمت نداشتنت براشونتموم بشه حتی اگه نفهمن که چه کسی رو از دست دادن , این وسط یه چیزی که خیلی خوبهاینه که دیگه اونا برات اولویت نیستن و میتونی مهره های هرز زندگیتو کمتر کنی وروی کارای بهتر تمرکز کنی

یادت نره حامد همیشه با خودت رو راست باش , توکه نمیدونی تا کی زنده ای پس از لحظه لحظه زندگیت لذت ببر و به سمت هدفت و چیزاییکه بهت آرامش خیال میدن حرکت کن

تو فقط مسول زندگی خودتی نه دیگران.!

خودم رو بیشتر از هرچیزی دوست دارم چون ممکنه یهروز از خواب بیدار بشی و بفهمی تمام زندگیت یه خواب و خیال و فیلم از پیش طراحیشده بوده که هرچی پیش اومده دست تو نبوده و فقط خودتو اذیت کردی پس بخند ، اونقدربخند که همه فکر کنن دیونه ای , حتی اگرم خواستی دیونه شو گور بابای دنیا خودتوعشقه مشتی

گویند کسان بهشت با حور خوش است    من گویم که آب انگور خوش است

تو این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار      که آواز دهل شنیدن از دور خوش است

زندگی در لحظه است.

تقدیم به بهترینم که خودمم

1397/07/21

خداحافظ تا همیشه , ای همیشه در یاد

عاشقانه های بی معشوق

دیونه کسیه که عاقله

تو ,یه ,رو ,کسی ,کنی ,زندگیت ,خوش است ,بشی و ,کنی و ,که یه ,حتی اگه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای ریاضیات Maria's style spenurimun هموار کنکور ILI helper وبلاگ دکتر رامین رحمانپور جینا | عکسـ ها و مطالبـ داغ pronoberex آریاکوین neufasveyter